|Hydroizolacje

W tej grupie są produkty i specjalne systemy do uszczelniania różnych powierzchni, elewacji, dachów, tarasów, podjazdów, posadzek, patio, klatek schodowych, garaży, szybów wind.

Produkty na bazie żywic elastomerowych do hydroizolacji tarasów, dachów, elewacji i posadzek.

Hydroizolacje jednoskładnikowe i dwuskładnikowe na bazie żywicy poliuretanowej przeznaczone do posadzek.

Hydroizolacje nawierzchni garaży, ramp i schodów na bazie dwuskładnikowych cienko warstwowych żywic epoksydowych oraz żywic epoksydowo-poliuretanowych o bardzo dobrych właściwościach przyczepności do podłoża i wytrzymałości mechanicznej.

Specjalne produkty do hydroizolacji piwnic, garaży, szybów wind w postaci cienko warstwowych zapraw, które działają przy pozytywnym lub negatywnym ciśnieniu o wysokiej przyczepności do betonu lub zapraw.

Specjalne produkty hydroizolacyjne do basenów i zbiorników wodnych. Do zbiorników wody pitnej dostępne są produkty wodoodporne, które mogą mieć bezpośredni kontakt z wodą pitną.

Izolacyjne produkty do zabezpieczenia powierzchni cegieł, betonu lub podłoży kamiennych, umożliwiające równocześnie zachowanie estetycznego wyglądu.

Izolacyjne produkty o specjalnych właściwościach eliminacji rozwoju mchu. Specjalne preparaty do zabezpieczenia przed wzrostem wilgoci w ścianach z cegieł, kamieni, bloczków.

Hydroizolacje na bazie asfaltowych membran lub arkuszy PVC, stosowanych w obiektach nowo budowanych lub przy remontach. Preparaty na bazie asfaltu do gruntowania bitumicznych membran, przeznaczone do uszczelniania miejsc będących w stałym kontakcie z wodą. Asfaltowo-żywiczne produkty do hydroizolacji o podwyższonych wymagań odporności chemicznej.

powrot-kategorie