|Kleje

Kleje na bazie cementu do układania ceramiki elewacyjnej, kamienia, marmuru, granitu, łupka, stosowane na wielu podłożach o niskiej przyczepności.

Kleje na bazie specjalnego cementu w intensywnym białym kolorze, do układania okładzin w basenach, aby ułatwić uszczelnianie powierzchni granitu lub ceramiki.

Kleje na bazie cementu o właściwościach hydro-izolacyjnych do układania warstw lub paneli izolacji termicznej.

Specjalne kleje o wysokiej zawartości polimerów do klejenia i wyrównywania paneli izolacji cieplnej ścian zewnętrznych w systemach dociepleń. Kleje na bazie żywicy epoksydowej do łączenia starego betonu z nowym. Epoksydowa żywica do połączeń, które wymagają dużej wytrzymałości mechanicznej. Do połączenia elementów zbrojonych betonów lub kamiennych między sobą, a także metali z elementami mineralnymi.

Kleje zwiększające przyczepność do posadzek lub ścian, które ułatwiają i usprawniają połączenia między zaprawami różnych typów albo materiałów o niskiej porowatości lub przyczepności.

Elastyczne kleje do mocowania materiałów o różnym współczynniku rozszerzalności termicznej np. arkusze z różnych materiałów, na mineralne podłoża kamienne lub betonowe.

Specjalne produkty do wyrównywania powierzchni ścian, ścian pokrytych płytkami ceramicznymi, na podłożach o niskiej przyczepności.

Kleje żywiczne do klejenia i układania kamienia, granitu lub marmuru oraz połączeń tych elementów, a także wykonywania małych napraw wymagających wymiany fragmentu materiału.

Kleje specjalne do elastycznego klejenia materiałów o różnych strukturach, jak drewno lub metal i innych powierzchni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.