|Materiały stosowane na drewno

Produkujemy szeroki asortyment specjalnych produktów do zabezpieczenia, ochrony i dekoracji podłoży drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Lakiery alkidowe o różnym połysku i odcieniu są stosowane do ochrony oraz dekoracji drewna wewnątrz i na zewnątrz. Mają bardzo dobrą wytrzymałość i trwałość.

Środki redukujące palność, lakiery zmniejszające ryzyko rozprzestrzeniania się ognia powierzchni drewnianych, zapewniając bardzo dobrą ich ochronę i jednocześnie nadając właściwości dekoracyjne.

Specjalne kleje do drewna o normalnym oraz szybkim procesie schnięcia stosowane podczas wszelkich prac stolarskich.

Barwniki różnych typów w wielu odcieniach wykorzystywane podczas lakierowania do wszystkich gatunków drewna, a także wyrobów drewnopochodnych.

Warstwy wierzchnie i podkładowe na bazie nitrocelulozy stosowane, gdzie jest wymagana wysoka jakość i profesjonalne wykończenie, używane do wszelkich powierzchni i różnych rodzajów drewna. Specjalne produkty do renowacji drewnianych belek na bazie żywic epoksydowych ze specjalnymi wypełniaczami, które podwyższają właściwości mechaniczne podobnie jak przy naprawach drewna, charakteryzują się wysoką przyczepnością.

Lazury do drewna, które chronią i zapewniają długowieczność, nadają się do wszystkich rodzajów drewna, mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu stanowiąc wysoką ochronę przed wilgocią, deszczem i promieniowaniem UV.

 

powrot-kategorie