Multimedia

|Multimedia

APLIJUN

Pistolet APLIJUN do fugowania i nakładania zapraw, łatwy w użyciu, pozwala zaoszczędzić czas i materiał.

POLIURETANO 80/20

Farba dwuskładnikowa na bazie alifatycznego poliakrylanu i izocyjanianów, dzięki takiemu połączeniu daje świetny połysk i długą trwałość.

REPOIS R

Jednowarstwowa zaprawa o strukturalnej fakturze. Układana na podłoża przy użyciu pacy i po okresie od 8 do 24 godzin, w zależności od temperatury następuje „obróbka” powierzchni przez zacieranie odpowiednimi narzędziami.

TEAIS TERM TERMOIZOLACJA

System idealny do wykonania przestrzennej ciągłej izolacji termicznej wszelkich budynków, o licznych możliwościach wykończenia powierzchni, nie zajmuje miejsca wewnątrz pomieszczeń i zapewnia użytkownikom duży komfort.

EMPLASTES ESPECIALES

Produkt sypki, który po wymieszaniu z wodą tworzy plastyczna pastę szybkowiążącą, stosowana do szpachlowania ścian i sufitów, eliminuje pęknięcia i zarysowania podłoża. Nadaje się do wszelkich prac i remontów wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz lub wokół basenów.

TEAIS BACHES

System produktów do naprawy dziur nawierzchni asfaltowej. Produkt w proszku po zmieszaniu z wodą daje roztwór emulsji, służącej do zalania dziur wypełnionych ubitym żwirem o wielkości frakcji od 10 do 20mm.

PINTURA PICADA

Plastikowa farba na bazie żywic akrylowych i nieorganicznych pigmentów, o wysokiej stabilności na działanie promieni słonecznych, przeznaczona do dekoracji i ochrony powierzchni wewnątrz pomieszczeń.

APLIJUN - PISTOLET REJUNTADORA

Główne zalety: – Szybkość i łatwość aplikacji – Równomierne miesza zaprawy, zachowuje jakość materiału – Doskonałe wypełnienie szczelin – Uszczelnia ściślej powodując większą trwałość uszczelnień – Brak konieczności sprzątania po wykonaniu prac – Oszczędność czasu i pracochłonnego czyszczenia powierzchni – Powoduje znaczne oszczędności i pełne wykorzystanie materiału.

TEAIS - PREZENTACJA

TEAIS, od 40 lat zapewnia profesjonalne rozwiązania dla budownictwa i przemysłu.

LAIS

Dezaktywator powierzchniowego utwardzania, stosowany do wykonania posadzek o widocznych ziarnach kruszyw.

TEAIS TERMOPLAK

Prefabrykowane panele o dużej wytrzymałości mechanicznej, wysokich właściwościach termicznej izolacji, odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz.

TEAIS HUMIDADES

TEAIS GRAP

Klamra ze stali nierdzewnej o profilu ząbkowanego paska, specjalnie przeznaczona do naprawy i blokowania statycznych pęknięć lub rys.