|Posadzki, Chodniki

Produkty do wykonania posadzek przemysłowych, sportowych, dekoracyjnych.

Jednolite posadzki na bazie żywic epoksydowych do zastosowań przemysłowych, w rzeźniach, chłodniach, mleczarstwie, przemyśle przetwórczym i spożywczym, piwnicach, laboratoriach, szpitalach, kuchniach, hotelach, przemyśle chemicznym.

Posadzki sportowe do wykonania boisk piłki ręcznej, siatkówki lub koszykówki, kortów tenisowych lub kortów do squasha.

Specjalne produkty do wykładzin szybko odprowadzających wodę z zewnętrznych odkrytych posadzek, basenów lub zbiorników.

Strukturalne posadzki na bazie cienkowarstwowych zapraw i specjalnych produktów do wykonania powierzchni o różnej fakturze na nowo-wykonywanym podłożu.

Przeciwpoślizgowe posadzki na różnych podłożach mineralnych, ceramicznych, eliminują możliwość poślizgnięcia się na ich powierzchni.

Powłoki z lakieru podwyższające właściwości betonu, stosowane na zewnętrz, odporne na działanie czynników atmosferycznych lub wykonywanych w czasie upałów.

Powłoki ochronne do posadzek, gdzie naturalny wygląd jest wymagany, stosowane na mineralne podłoża kamienne, z mikro-cementu lub polerowanego betonu.

Pasta wyrównawcza do wyrównywania powierzchni, przed układaniem różnych powłok, parkietu, linoleum, wykładzin winylowych lub dywanowych.

Epoksydowo-cementowe zaprawy do wyrównania wielu podłoży, nawet powierzchni o niskiej przyczepności (np. podłogi z ułożonymi płytkami).

Specjalne pasty do tworzenia antypoślizgowych stref w okolicy schodów, ramp, powierzchni wymagających zabezpieczenia przed poślizgiem.

 

powrot-kategorie