|Środki czyszczące

Środki czyszczące do prac wykończeniowych, przeznaczone do usuwania pozostałości cementu lub wapna na powierzchni posadzek lub ścian.

Oferujemy produkty do czyszczenia różnego stopnia zanieczyszczeń, a także do różnych typów podłoża.

Specjalne produkty do czyszczenia metali zarówno żelaznych, jak i kolorowych. W przypadku metali żelaznych istnieją specjalne środki do usuwania rdzy i pozostałości środków czyszczących, które zwiększają przyczepność do podłoża ze stali nierdzewnej aluminium, miedzi oraz innych kolorowych metali.

Mamy różne środki czystości, nadające się do różnego typu kamienia, marmuru, granitu, piaskowca, które pozwalają usunąć mech, nie zmieniając ich struktury ani wyglądu, stosowane do przygotowania powierzchni do dalszego zabezpieczenia.

Istnieje również duży asortyment środków czyszczących do różnych powierzchni posadzek przemysłowych, o zróżnicowanym stopniu zanieczyszczenia.

Specjalne produkty do szkła, paneli słonecznych, zapewniające dużą elastyczność czasu schnięcia, odpowiednią do skutecznego wyczyszczenia.

Środki do odtłuszczania i usuwania kamienia, pozwalające usunąć smary i oleje z różnych powierzchni betonowych, posadzek żywicznych, wykładzin podłogowych, zarówno podczas ich czyszczenia, a także przed układaniem wierzchnich powłok.

Środki usuwające graffiti i redukujące plamy na powierzchniach kamiennych. Specjalne produkty z zawartością dodatków hydrofobowych, silikonu lub poliuretanu, które skutecznie usuwają lub znacznie zmniejszają różne plamy.

powrot-kategorie