|Tynki

Specjalne produkty do dekoracji, hydroizolacji i izolacji powierzchni elewacji, ścianek działowych, w niektórych przypadkach jako przegród przed światłem.

Dekoracyjne i hydroizolacyjne tynki w formie jednowarstwowej zaprawy o gładkim, szorstkim lub kruszywowym wykończeniu. Posiadają zaletę, która umożliwia w jednej warstwie wyrównać podłoże, udekorować elewację, nadać cechy wodoodporności i ponadto są stosowane bezpośrednio na cegły lub pustaki ścienne.

Cienko warstwowe tynki w oparciu o spoiwa i drobne kruszywa marmuru, do stosowania na płaskich powierzchniach zapraw, nadają bardzo dekoracyjny estetyczny i oryginalny wygląd, są odporne na działanie wody i czynniki pogodowe.

Kompozycje akrylowych past do wykonywania barwnych i zdobionych powłok, stosowane w nowych budynkach, nadając wysoki efekt dekoracyjny oraz używane jako powłoki wykończeniowe systemów EWIS (zewnętrzne systemy izolacji ściany). W tym przypadku pasty są idealne, ponieważ mogą bardzo dobrze zamaskować niedoskonałości techniczne wykonanego podłoża. Ponadto, w przypadku jednowarstwowych powłok ich naprawa lub odnowienie jest łatwe i szybkie.

Dekoracyjne wapienne powłoki o polerowanym lub satynowym wyglądzie używane do wysokiej klasy ozdoby rzeźb, pomników.

Elastyczne powłoki stiuku stosowane do wykończenia systemów EWIS lub dekoracji i ochrony zapraw wapiennych.

Wizualizacyjne powłoki imitujące granitowy kamień, nakładane na wyrównane powierzchnie w dwu warstwach. Pierwszą warstwę nakłada się jak lakier, a efekt dekoracyjny uzyskuje się przez działanie strumienia wody pod ciśnieniem na żel, zawierający kolorowe cząstki zapewniające wygląd granitu.

 

powrot-kategorie